با بیش از 20000 پروژه ,مقاله , تحقیق , پاورپوینت , طرح توجیهی , کارآفرینی و کارآموزی
برای حمایت از کودکان مبتلا به سرطان کلیک کنید

اطلاعیه فروشگاه

با سلام و عرض ادب، در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری(فایرفاکس ، کروم ) وارد سایت شوید و یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود. بازدیدکنندگان محترم جهت هر گونه سوال در مورد محصولات با شماره 09364219976 تماس بگیرید (تلگرام،واتس آپ، پیامک)مشتریان محترم در صورت ناموفق بودن در خرید با شماره بالا در ارتباط باشید تا فایل مورد نظر ایمیل و ارسال گردد

دانلود تحقیق شرکت ها با مسولیت محدود

دانلود تحقیق شرکت ها با مسولیت محدود

توضیحات بیشتر و دانلود فایل *پایین مطلب *, فرمت فايل: Word  قابل ويرايش و آماده پرينت.

تعداد صفحه :15

قابل اطمینان ازجامع و کامل بودن پروژه

 

حق مالكيت ششم:

بازرگاني و تجارت(تجارت  معامله)

ديگر قوانين مربوطه به بازرگاني و تجارت، بخش 18- لايحه شركتهاي با مسئوليت محدود، بخش مرغي 7111 انحلال ماده 801-18 انحلال

a) يك شركت با مسئوليت محدود زماني منحل ميشود و امور مربوط به آن خاتمه مي يابد كه موارد زير روي بدهند.

1) در همان زمان يك قرارداد شركت با مسئوليت محدود بسته شود، اما در هيچ زمان ديگري در قرارداد با مسئوليت محدود اعلام نشود، بنابراين شركت با مسئوليت محدود، وجود دائمي خواهد داشت.

2) بر طبق اتفاقات روي داده كه در قرارداد شركت با مسئوليت محدود بيان مي شود.

3) مگر اينكه بگونه اي ديگر كه در يك قرارداد شركت با مسئوليت محدود قيد شد، طبق راي مثبت و يا موافقت كتبي، اعضاء شركت با مسئوليت محدود، يا اگر بيشتر از يك دسته يا گروه از اعضاء وجود دارند، سپس توسط اعضاي هر دسته يا گروه، و در موارد ديگر توسط اعضايي كه صاحب 3/2 از درصد جاري، يا ديگر سهم در درآمدهاي شركت با مسئوليت محدود كه متعلق به همه اعضاء يا توسط اعضاء گروه يا دسته هستند، باشد؛ همانطور كه اختصاص داده شده است.

4) در هيچ زماني، هيچ وجود نداشته باشد. مشروط بر اينكه آن شركت با مسئوليت محدود منحل نشود و نيازي به خاتمه يافتن آن نيز نباشد.

a) مگر اينكه به عبارت ديگر، مشروط بر اينكه قرارداد شركت با مسئوليت محدود با 90 روز يا چنين دوره اي همانند آنكه در قرارداد شركت با مسئوليت محدود مشروط شده بود. بعد از وقوع حادثه اي كه ادامه عضويت آخرين عضو باقي مانده را فسخ كرد، نمايندگان شخصي، آخرين عضو باقي مانده، با ادامه شركت با مسئوليت محدود كتبا موافقت كنند و براي پذيرش نمايندگان شخصي چنين اعضائي يا داوطلب شدن آن و انتصاب يك شركت با مسئوليت محدود به عنوان يك عضو معتبر(قانوني) تحت عنوان پيشامد حوادثي كه باعث فسخ شدن ادامه عضويت آخرين عضو باقي مانده شود. مشروط بر اينكه يك قرارداد شركت با مسئوليت محدود ممكن است مشروط بر اين باشد كه نمايندگان شخصي آخرين عضو باقيمانده براي ادامه شركت با مسئوليت محدود و براي پذيرش چنين عضوي به عنوان نماينده شخصي و ياد او طلبي اش و يا انتصاب يك شركت با مسئوليت محدود به عنوان يك عضو معتبر قانوني به عنوان پيشامد حوادث كه باعث فسخ شدن ادامه عضويت آخرين عضو باقي مانده مي شود، ملزم به توافق كتبي مي شوند.

دانلود تحقیق شرکت ها با مسولیت محدود ,فرمت فایل word  شامل 15 صفحه. مناسب جهت انجام تحقیقات، پروژه های کارآموزی دانشجویی

 


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,500 تومان

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
sherkat-masooliat_968265_5702.zip13.1k

محبوبترین محصولات
پرفروش ترین محصولات
نظرسنجی
کدام نوع از فایل های زیر مورد نیاز شماست